The Draw - Round 1

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Carroll MS10-225 ErhartULV BNCarroll MSPepperdine CEULV LMMarie Arcidiacono
Rana Ayazi
Claremont DH22-313 EnglishUSAFA DHSeattle FKPepperdine ALClaremont DHRyan Curtin
Jeanine Arana
Claremont VY10-223 ErhartDominican RSUCLA LMLos Medanos OTClaremont VYJacob Witt
Justin Ekstein
Abi Williams
Dominican BM10-115 ErhartUCLA JLDominican BMUSAFA MMPLU STCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Gloria Ah Seo
Dominican CD22-314 EnglishLos Medanos GLPepperdine CHLos Medanos BKDominican CDGina Iberri-Shea
David Ezra
Dominican RS10-223 ErhartDominican RSUCLA LMLos Medanos OTClaremont VYJacob Witt
Justin Ekstein
Abi Williams
LMU CH10-201 ErhartLos Medanos BMLMU CHUSAFA HWNorthwest SWMs. Michaeline Anderson
Martha Zavala-Perez
Kim Garcia
LMU DM10-222 ErhartLMU DMSLO HMUCLA ACLos Medanos BHSam French
Benjamin Saunders
Nicole Alvarez
LMU RW10-221 ErhartPepperdine CRLos Medanos NRNorthwest PSLMU RWShane Flanagin
Christian Dean
Hossain Albgal
Los Medanos BH10-222 ErhartLMU DMSLO HMUCLA ACLos Medanos BHSam French
Benjamin Saunders
Nicole Alvarez
Los Medanos BK22-314 EnglishLos Medanos GLPepperdine CHLos Medanos BKDominican CDGina Iberri-Shea
David Ezra
Los Medanos BM10-201 ErhartLos Medanos BMLMU CHUSAFA HWNorthwest SWMs. Michaeline Anderson
Martha Zavala-Perez
Kim Garcia
Los Medanos BZ22-315 EnglishWillamette EIULV TTLos Medanos BZNorthwest BBMegan Towles
Ian Greer
Lauren Glass
Los Medanos EF22-312 EnglishSLO AWLos Medanos EFUSAFA BLUSAFA MKJosh Martin
Sarah Stone Watt
Mumin "MotoFail" Khan
Los Medanos GL22-314 EnglishLos Medanos GLPepperdine CHLos Medanos BKDominican CDGina Iberri-Shea
David Ezra
Los Medanos LT10-220 ErhartSLO DFLos Medanos LTNorthwest DRUSAFA MOTom Dowd
Mr. Kaveh Farzad
Los Medanos NR10-221 ErhartPepperdine CRLos Medanos NRNorthwest PSLMU RWShane Flanagin
Christian Dean
Hossain Albgal
Los Medanos OT10-223 ErhartDominican RSUCLA LMLos Medanos OTClaremont VYJacob Witt
Justin Ekstein
Abi Williams
Northwest BB22-315 EnglishWillamette EIULV TTLos Medanos BZNorthwest BBMegan Towles
Ian Greer
Lauren Glass
Northwest DR10-220 ErhartSLO DFLos Medanos LTNorthwest DRUSAFA MOTom Dowd
Mr. Kaveh Farzad
Northwest PS10-221 ErhartPepperdine CRLos Medanos NRNorthwest PSLMU RWShane Flanagin
Christian Dean
Hossain Albgal
Northwest SW10-201 ErhartLos Medanos BMLMU CHUSAFA HWNorthwest SWMs. Michaeline Anderson
Martha Zavala-Perez
Kim Garcia
PLU ST10-115 ErhartUCLA JLDominican BMUSAFA MMPLU STCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Gloria Ah Seo
Pepperdine AL22-313 EnglishUSAFA DHSeattle FKPepperdine ALClaremont DHRyan Curtin
Jeanine Arana
Pepperdine CE10-225 ErhartULV BNCarroll MSPepperdine CEULV LMMarie Arcidiacono
Rana Ayazi
Pepperdine CH22-314 EnglishLos Medanos GLPepperdine CHLos Medanos BKDominican CDGina Iberri-Shea
David Ezra
Pepperdine CR10-221 ErhartPepperdine CRLos Medanos NRNorthwest PSLMU RWShane Flanagin
Christian Dean
Hossain Albgal
SLO AW22-312 EnglishSLO AWLos Medanos EFUSAFA BLUSAFA MKJosh Martin
Sarah Stone Watt
Mumin "MotoFail" Khan
SLO DF10-220 ErhartSLO DFLos Medanos LTNorthwest DRUSAFA MOTom Dowd
Mr. Kaveh Farzad
SLO HM10-222 ErhartLMU DMSLO HMUCLA ACLos Medanos BHSam French
Benjamin Saunders
Nicole Alvarez
SLO HP10-200 ErhartSLO HPUSAFA BWUCLA KVUCLA KMDave Zimny
Bill Newell
Alison Erves
SLO KM10-111 Erhart AgULV MPSLO KMWillamette BCTeam Denture ToothpasteKasey Gardner
Pastor Arroyo
Seattle FK22-313 EnglishUSAFA DHSeattle FKPepperdine ALClaremont DHRyan Curtin
Jeanine Arana
Team Denture Toothpaste10-111 Erhart AgULV MPSLO KMWillamette BCTeam Denture ToothpasteKasey Gardner
Pastor Arroyo
UCLA AC10-222 ErhartLMU DMSLO HMUCLA ACLos Medanos BHSam French
Benjamin Saunders
Nicole Alvarez
UCLA JL10-115 ErhartUCLA JLDominican BMUSAFA MMPLU STCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Gloria Ah Seo
UCLA KM10-200 ErhartSLO HPUSAFA BWUCLA KVUCLA KMDave Zimny
Bill Newell
Alison Erves
UCLA KV10-200 ErhartSLO HPUSAFA BWUCLA KVUCLA KMDave Zimny
Bill Newell
Alison Erves
UCLA LM10-223 ErhartDominican RSUCLA LMLos Medanos OTClaremont VYJacob Witt
Justin Ekstein
Abi Williams
ULV BN10-225 ErhartULV BNCarroll MSPepperdine CEULV LMMarie Arcidiacono
Rana Ayazi
ULV LM10-225 ErhartULV BNCarroll MSPepperdine CEULV LMMarie Arcidiacono
Rana Ayazi
ULV MP10-111 Erhart AgULV MPSLO KMWillamette BCTeam Denture ToothpasteKasey Gardner
Pastor Arroyo
ULV TT22-315 EnglishWillamette EIULV TTLos Medanos BZNorthwest BBMegan Towles
Ian Greer
Lauren Glass
USAFA BL22-312 EnglishSLO AWLos Medanos EFUSAFA BLUSAFA MKJosh Martin
Sarah Stone Watt
Mumin "MotoFail" Khan
USAFA BW10-200 ErhartSLO HPUSAFA BWUCLA KVUCLA KMDave Zimny
Bill Newell
Alison Erves
USAFA DH22-313 EnglishUSAFA DHSeattle FKPepperdine ALClaremont DHRyan Curtin
Jeanine Arana
USAFA HW10-201 ErhartLos Medanos BMLMU CHUSAFA HWNorthwest SWMs. Michaeline Anderson
Martha Zavala-Perez
Kim Garcia
USAFA MK22-312 EnglishSLO AWLos Medanos EFUSAFA BLUSAFA MKJosh Martin
Sarah Stone Watt
Mumin "MotoFail" Khan
USAFA MM10-115 ErhartUCLA JLDominican BMUSAFA MMPLU STCahl Drohgo Decker
Olivia Lanaras
Gloria Ah Seo
USAFA MO10-220 ErhartSLO DFLos Medanos LTNorthwest DRUSAFA MOTom Dowd
Mr. Kaveh Farzad
Willamette BC10-111 Erhart AgULV MPSLO KMWillamette BCTeam Denture ToothpasteKasey Gardner
Pastor Arroyo
Willamette EI22-315 EnglishWillamette EIULV TTLos Medanos BZNorthwest BBMegan Towles
Ian Greer
Lauren Glass