The Draw - Round 6

TeamVenueOGOOCGCOJudges
Adelphi MLRabb 335Wellesley WWJDAdelphi MLAdelphi RFClaremont FEGeorge Fitzpatrick
Rich Weisbach
Ethan Kaminsky
Adelphi RFRabb 335Wellesley WWJDAdelphi MLAdelphi RFClaremont FEGeorge Fitzpatrick
Rich Weisbach
Ethan Kaminsky
American GGBrown 224McGill BOSt. John's NSAmerican GGLMU LKRenen Pereira
Prayuth Naduthota
Josh KK
Delainey LaHood
Ball State BHMandel G11Ball State BHSt. John's GFSt. John's HZSwing 3Julien Angel
Matt Vazquez
Matthew Lavery
Jazmin Menjivar
Ball State BWBrown 218Swing 1Swathmore DGBall State BWSwathmore RJJake Meany
James Weiss
Michelle Brit-Busler
Bates BSMandel G10Bates BSLMU MPRutgers Eastern High School AYale BWJames Hardy
Brad Burns
Paige Lurie
Danielle Cervantes
Bates DGMandel G03Wilfrid Laurier WHSmith/Wellesley WWKDBates DGClaremont PSAJ Carver
Grady Ward
Kebei
Aaron Dai
Bates DSRabb 375Swathmore/NYU HybridBates DSYale KWRutgers Mohel Money Mohel ProblemsMurphy O'Connor
Michael Perloff
Mia Katan
Sarah Pizzano
Bates SCRabb 345St. John's AmBBates SSSwathmore MKBates SCJohn Sadek
Russell Leibowitz
Travis Rapoza
Zol Batnasan
Bates SSRabb 345St. John's AmBBates SSSwathmore MKBates SCJohn Sadek
Russell Leibowitz
Travis Rapoza
Zol Batnasan
Bates WDKutz 132Bates WDHousehold WSHart House/McGill HybridYale BCMary Nugent
Ellie Driscoll
Storey Clayton
Brown CSBrown 115U Canada WestVermont SWVermont ABBrown CSKeith Barry
James Kilcup
Josiah Peterson
Cape Cod AWRabb 333Cape Cod AWIthaca CKCape Cod BBCape Cod EFElijah Cho
Alyssa Adler
Jacob Horbulyk
Cape Cod BBRabb 333Cape Cod AWIthaca CKCape Cod BBCape Cod EFElijah Cho
Alyssa Adler
Jacob Horbulyk
Cape Cod EFRabb 333Cape Cod AWIthaca CKCape Cod BBCape Cod EFElijah Cho
Alyssa Adler
Jacob Horbulyk
Carleton CASchwartz 106Carleton CAVermont GSLMU DCSt. John's CHMegan Elsayed
Jordan Roth
Mo Niaz
Claremont FERabb 335Wellesley WWJDAdelphi MLAdelphi RFClaremont FEGeorge Fitzpatrick
Rich Weisbach
Ethan Kaminsky
Claremont PSMandel G03Wilfrid Laurier WHSmith/Wellesley WWKDBates DGClaremont PSAJ Carver
Grady Ward
Kebei
Aaron Dai
Hart House/McGill HybridKutz 132Bates WDHousehold WSHart House/McGill HybridYale BCMary Nugent
Ellie Driscoll
Storey Clayton
Household WSKutz 132Bates WDHousehold WSHart House/McGill HybridYale BCMary Nugent
Ellie Driscoll
Storey Clayton
Ithaca CKRabb 333Cape Cod AWIthaca CKCape Cod BBCape Cod EFElijah Cho
Alyssa Adler
Jacob Horbulyk
Ithaca/Bates HybridBrown 316Ithaca/Bates HybridSwing 2St. John's ABVermont ADGreg Dubois
Dylan Paul
Chelsey Worth
King's GPKutz 130Kings MBSwathmore PTSt. John's NTKing's GPDavid Altman
Sarah Margulies
Joshua Kestin
Cecile Afable
Kings MBKutz 130Kings MBSwathmore PTSt. John's NTKing's GPDavid Altman
Sarah Margulies
Joshua Kestin
Cecile Afable
LMU DCSchwartz 106Carleton CAVermont GSLMU DCSt. John's CHMegan Elsayed
Jordan Roth
Mo Niaz
LMU LKBrown 224McGill BOSt. John's NSAmerican GGLMU LKRenen Pereira
Prayuth Naduthota
Josh KK
Delainey LaHood
LMU MPMandel G10Bates BSLMU MPRutgers Eastern High School AYale BWJames Hardy
Brad Burns
Paige Lurie
Danielle Cervantes
McGill BOBrown 224McGill BOSt. John's NSAmerican GGLMU LKRenen Pereira
Prayuth Naduthota
Josh KK
Delainey LaHood
Rutgers Eastern High School AMandel G10Bates BSLMU MPRutgers Eastern High School AYale BWJames Hardy
Brad Burns
Paige Lurie
Danielle Cervantes
Rutgers Mohel Money Mohel ProblemsRabb 375Swathmore/NYU HybridBates DSYale KWRutgers Mohel Money Mohel ProblemsMurphy O'Connor
Michael Perloff
Mia Katan
Sarah Pizzano
Smith/Wellesley WWKDMandel G03Wilfrid Laurier WHSmith/Wellesley WWKDBates DGClaremont PSAJ Carver
Grady Ward
Kebei
Aaron Dai
St. John's ABBrown 316Ithaca/Bates HybridSwing 2St. John's ABVermont ADGreg Dubois
Dylan Paul
Chelsey Worth
St. John's AmBRabb 345St. John's AmBBates SSSwathmore MKBates SCJohn Sadek
Russell Leibowitz
Travis Rapoza
Zol Batnasan
St. John's CHSchwartz 106Carleton CAVermont GSLMU DCSt. John's CHMegan Elsayed
Jordan Roth
Mo Niaz
St. John's GFMandel G11Ball State BHSt. John's GFSt. John's HZSwing 3Julien Angel
Matt Vazquez
Matthew Lavery
Jazmin Menjivar
St. John's HZMandel G11Ball State BHSt. John's GFSt. John's HZSwing 3Julien Angel
Matt Vazquez
Matthew Lavery
Jazmin Menjivar
St. John's NSBrown 224McGill BOSt. John's NSAmerican GGLMU LKRenen Pereira
Prayuth Naduthota
Josh KK
Delainey LaHood
St. John's NTKutz 130Kings MBSwathmore PTSt. John's NTKing's GPDavid Altman
Sarah Margulies
Joshua Kestin
Cecile Afable
Swathmore DGBrown 218Swing 1Swathmore DGBall State BWSwathmore RJJake Meany
James Weiss
Michelle Brit-Busler
Swathmore MKRabb 345St. John's AmBBates SSSwathmore MKBates SCJohn Sadek
Russell Leibowitz
Travis Rapoza
Zol Batnasan
Swathmore PTKutz 130Kings MBSwathmore PTSt. John's NTKing's GPDavid Altman
Sarah Margulies
Joshua Kestin
Cecile Afable
Swathmore RJBrown 218Swing 1Swathmore DGBall State BWSwathmore RJJake Meany
James Weiss
Michelle Brit-Busler
Swathmore/NYU HybridRabb 375Swathmore/NYU HybridBates DSYale KWRutgers Mohel Money Mohel ProblemsMurphy O'Connor
Michael Perloff
Mia Katan
Sarah Pizzano
Swing 1Brown 218Swing 1Swathmore DGBall State BWSwathmore RJJake Meany
James Weiss
Michelle Brit-Busler
Swing 2Brown 316Ithaca/Bates HybridSwing 2St. John's ABVermont ADGreg Dubois
Dylan Paul
Chelsey Worth
Swing 3Mandel G11Ball State BHSt. John's GFSt. John's HZSwing 3Julien Angel
Matt Vazquez
Matthew Lavery
Jazmin Menjivar
U Canada WestBrown 115U Canada WestVermont SWVermont ABBrown CSKeith Barry
James Kilcup
Josiah Peterson
Vermont ABBrown 115U Canada WestVermont SWVermont ABBrown CSKeith Barry
James Kilcup
Josiah Peterson
Vermont ADBrown 316Ithaca/Bates HybridSwing 2St. John's ABVermont ADGreg Dubois
Dylan Paul
Chelsey Worth
Vermont GSSchwartz 106Carleton CAVermont GSLMU DCSt. John's CHMegan Elsayed
Jordan Roth
Mo Niaz
Vermont SWBrown 115U Canada WestVermont SWVermont ABBrown CSKeith Barry
James Kilcup
Josiah Peterson
Wellesley WWJDRabb 335Wellesley WWJDAdelphi MLAdelphi RFClaremont FEGeorge Fitzpatrick
Rich Weisbach
Ethan Kaminsky
Wilfrid Laurier WHMandel G03Wilfrid Laurier WHSmith/Wellesley WWKDBates DGClaremont PSAJ Carver
Grady Ward
Kebei
Aaron Dai
Yale BCKutz 132Bates WDHousehold WSHart House/McGill HybridYale BCMary Nugent
Ellie Driscoll
Storey Clayton
Yale BWMandel G10Bates BSLMU MPRutgers Eastern High School AYale BWJames Hardy
Brad Burns
Paige Lurie
Danielle Cervantes
Yale KWRabb 375Swathmore/NYU HybridBates DSYale KWRutgers Mohel Money Mohel ProblemsMurphy O'Connor
Michael Perloff
Mia Katan
Sarah Pizzano